פינוי עצים

מתי ולמה מפנים עצים? מה הקשר בין פינוי גזם לבין שמירה על איכות הסביבה? מי נדרש על פי חוק לפנות עצים וצמחיה?

עצים וגזים מצטברים במרחב הציבורי בעקבות פעולות עירוניות ופרטיות. בכל אחד מהמקרים האלה, הדרישה החוקית היא לפינוי מסודר ומקצועי לאתרי הטמנה מורשים. לאחר הפינוי ניתן למחזר חלק מהעצים והגזם ולהחזיר אותם לשימוש. לחילופין, ישנם עצים וגזים שמשמשים כחומר תבערה עבור מפעלי תעשייה. הדבר החשוב הוא לבצע את הפינוי של העצים בצורה מקצועית ותוך הקפדה על כללי הבטיחות.

פינוי עצים ברמה הגבוהה ביותר

דוד נחום – שינוע ותברואה בע"מ מתמחה בשירותי פינוי פסולת ובה גזם, עצים וצמחיה. אנו נתאם עבורך את השירות בהקדם ונעניק לך יחס אישי ומקצועי מכל הלב.

החשיבות של פינוי מקצועי

עצים, גזם וצמחיה שמצטברים במרחב הציבורי מפריעים לתנועה של הולכי רגל ומכוניות. אם לא מפנים בזמן את העצים, הם עלולים להתפזר ברוח ולהזיק גם למבנים או לציוד אישי. חוץ מזה, הצמחייה היא חומר ביולוגי אורגני ולכן הפינוי של העצים מבוצע למניעת התפשטות של בקטריות ומחלות.

אינטרס עירוני לפינוי גזם

פינוי עצים בפרט – ופינוי גזם וצמחיה באופן כללי – היא אינטרס של העיריה ושל הציבור הרחב. בטווח הקצר, הפינוי משפר את איכות החיים ומתאים גם לסביבה של בנייני מגורים, מפעלי תעשייה ובתי מלון עם חצרות וגינות. בטווח הארוך, פינוי מסודר מגדיל את הסיכוי להשתמש בעצים ובצמחיה לצרכי מיחזור ושמירה על איכות הסביבה.

אכיפת הפינוי על ידי גורמים מורשים

בישראל יש חוק שקובע שכל עץ בוגר מוגן על פי חוק ולכן כריתה או העתקה שלו מחייבת אישור מהגורם המוסמך לכך – שהוא פקיד היערות האחראי על האזור. עם זאת, החוק מתייחס לכריתה על ידי העירייה, המועצה המקומית או המועצה האזורית אך לא לעניין הפינוי שמבוצע אחריה.

עצים מפנים עם הטובים ביותר

צי הרכבים של דוד נחום – שינוע ותברואה בע"מ מאפשר לך לסיים את הפינוי והשינוע במהירות. אם ברצונך לתאם פינוי עצים על פי חוק, נשמח לקבל את פרטיך באתר.

צור קשר

כתובת :כובשי החרמון 14 קרית עקרון