פינוי פסולת

פינוי פסולת הוא תחום רחב המתחלק לסוגים שונים של פסולת. לפניכם סקירה קצרה על כל סוג פסולת.

פינוי פסולת בניין

פסולת בניין מוגדרת כפסולת שנוצרת בתהליכי שיפוץ, סלילה ובנייה כאשר בישראל מדובר על בטון, אספלט, סלע טבעי ועפר. פינוי פסולת בניין נעשה על ידי חברה לפינוי פסולת בעלת מכולות אשפה ייעודיות לפסולת בניין ומשאיות לשינוע הפסולת. הפסולת נאספת ע"י החברה ומשונעת אל אתרי הטמנה ומיחזור.

פינוי פסולת תעשייתית

פסולת תעשייתית היא פסולת הנוצרת מתהליכי ייצור של מוצרים שונים במפעלים ומאריזות חומרי גלם לייצור המוצרים האלו. פסולת זו יקרה להטמנה אך ניתן למחזר אותה בקלות תוך חיסכון במשאבי טבע.

פינוי פסולת חקלאית

פסולת חקלאית נוצרת מתוצרי לוואי של ענף החקלאות כמו: פלסטיקים, פסולת צמחית, פגרים וכד'. פסולת זו ניתנת למחזור וחשוב מאוד למחזר אותה מכיוון שזמן ההתכלות של הפלסטיקים הוא מאות שנים. בעזרת חברת קבלן לפינוי פסולת, פינוי הפסולת החקלאית יהיה קל, יעיל ובטוח. החברה תדאג לכם למכולות אשפה מיוחדות לפינוי הפסולת ולמשאיות אשר ייקחו אותה עד לאתר המחזור.

פינוי אשפה- למען כולנו!

פינוי האשפה חשוב למען כולנו, בני האדם ובעלי החיים. אי פינוי האשפה עלול לגרום לנזקים חמורים וחלקם בלתי הפיכים: החל מזיהום קרקעות ומי תהום ועד להתלקחות של אשפה שגורמת לשריפה שמפיצה חומרים רעילים ומסרטנים. פינוי הפסולת צריך להתבצע רק לאתרים המתאימים לכך, אתרים מורשים למחזור או הטמנה של הפסולת.

 

צור קשר

כתובת :כובשי החרמון 14 קרית עקרון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *