פינוי פסולת בניין

מהי פסולת בניין?

פסולת בניין נוצרת בתהליכי בנייה, שיפוץ וסלילה, ונהוג להבדיל אותה מפסולת ביתית ופסולת יבשה מכיוון שיש דרך טיפול שונה לטפל בה. בישראל, רוב פסולת הבניין עשויה מבטון, אספלט, עפר וסלע טבעי.

איך להימנע מקנסות בזמן פינוי פסולת בניין?

קודם כל, אם בחרתם לפנות את פסולת הבניין ולא להשאיר את המצב כמו שהוא, כבר נמנעתם מקנס יקר. השלב השני הוא איך ולאן מפנים את פסולת הבניין. השכרת שירות מחברת קבלן פינוי פסולת אמינה בתחום פינוי הפסולת היא הדרך הטובה ביותר לפנות את פסולת הבניין. החברה תפנה לכם את פסולת הבניין לאתר הטמנה חוקי, בצורה מהירה, יעילה וחוקית. חשוב לבדוק שהחברה עובדת עם הרישיונות המתאימים כדי שלא תהיו חשופים לתביעות במידה ופינו את הפסולת למקום אסור.

מכולה לפינוי פסולת בניין – מחיר

מחיר מכולה לפינוי פסולת בניין הוא כמובן עניין מאוד דינמי. עקרונית מחיר שירות פירוק, פינוי והעמדת מכולה נע בסביבות ה-100 שקלים למ"ר, וכמובן לא כוללת את מחיר המכולה שמשתנה בהתאם לגודלה, וגם לא מוצרים נוספים כמו שרוולים לפינוי פסולת. אין ספק שהמחיר של השכרת חברת קבלן לפינוי פסולת שווה את השקט הנפשי שלכם שפסולת הבניין הולכת למקום הנכון ולא תכניס אתכם לצרות כמו קנסות ואפילו מאסר.

חשיבות פינוי פסולת בניין

מלבד העובדה שאי פינוי פסולת בניין או פינוי פסולת בניין אל אתרים לא מוסדרים היא אינה חוקית ומהווה עבירה על החוק, יש לה גם השפעה רעה על בריאותנו ועל הסביבה שלנו. פסולת אשר מושלכת בשטחים פתוחים בצמוד לערים או ביערות נטושים, גורמת לנזק רב לבעלי החיים ולצמחייה, עלולה לגרום להצתת שרפות ולזיהום מאגרי המים והאוויר שלנו עם חומרים רעילים ומסרטנים שכולנו שואפים.

צור קשר

כתובת :כובשי החרמון 14 קרית עקרון